Karaoke Zamanı

Color Flashlight, el fenerine ihtiyaç duyduğunuzda size yardım edebilecek olan basit ama son derece yararlı bir Android uygulama. Üstelik uygulama diğer el feneri uygulamalarından farklı olarak rengarenk ışıklandırma seçenekleri sunuyor.
Düz bir el feneri görevi görebiliyorken aynı zamanda disko topu, polis ışığı, mum yada led ışık aydınlatması da sağlayan uygulama mutlaka her Android mobil cihazda yer alması gereken uygulamalardan bir tanesi. Özellikle sık sık elektrik kesintileri yaşanan bölgelerde yaşıyorsanız, bu uygulama sayesinde hiç bir zaman karanlığa mahkum olmazsınız. Sadece aydınlatma yetinmeyerek ortamı renklendirebildiğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.
[ilgiliUygulama icerik_id=”134″]
Sokakta, evde, partilerde, elektrik kesildiğinde vb. ne zaman ve nerede ihtiyaç duyarsanız mobil cihazınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde hem yarar sağlayıp hem de eğlenebilirsiniz. Örneğin evde çok sıkılıyorsunuz ve basit bir eğlence bile sizi keyiflendirmeye yetecek. Mobil cihazınızdan hareketli bir şarkı oynatıp, Color Flashlight uygulaması üzerinde disko topunu açarak kendi kendinize eğlenebiliyorsunuz. Kulağa komik gelebilir ama kimi zaman bu tarz ufak şeyler sizi mutlu etmeye yetecektir.
Ücretsiz bir el feneri uygulaması istiyorsanız uygulamayı mutlaka cihazlarınıza indirebilirsiniz. Düz bir el feneri görevi görebiliyorken aynı zamanda disko topu, polis ışığı, mum yada led ışık aydınlatması da sağlayan uygulama mutlaka her Android mobil cihazda yer alması gereken uygulamalardan bir tanesi. Özellikle sık sık elektrik kesintileri yaşanan bölgelerde yaşıyorsanız, bu uygulama sayesinde hiç bir zaman karanlığa mahkum olmazsınız.
Sadece aydınlatma yetinmeyerek ortamı renklendirebildiğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor. Color Flashlight uygulaması üzerinde disko topunu açarak kendi kendinize eğlenebiliyorsunuz. Kulağa komik gelebilir ama kimi zaman bu tarz ufak şeyler sizi mutlu etmeye yetecektir.
Gelişmiş bir video oynatıcı arayanların işini fazlasıyla gören Soda Player, yüksek çözünürlüklü videolar izlemenizi mümkün kılıyor. Blu-ray kalitesinde filmler izlemenizi de sağlayan Soda Player ile harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Altyazı bulma ve ekleme özelliğine de sahip olan Soda Player, izlediğiniz filmlerin altyazılarını Türkçe olarak bulur ve filme entegre eder. Böylece arayıştan kurtulabilirsiniz. Yenilikçi bir video oynatıcı olarak da nitelendirebileceğim Soda Player, mutlaka denemeniz gereken bir oynatıcıdır. Eğer varsayılan olarak kullandığınız oynatıcıdan sıkıldıysanız Soda Player’ı sakın kaçırmayın.
Soda Player ile HEVC/H.265, AC-3, DTS, WebM formatlarını da sorunsuz bir şekilde çalıştırabiliyorsunuz. Torrent programlarıyla da entegre bir şekilde çalışan Soda Player, internet tabanlı bir video oynatıcı olarak ön plana çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir